Kaleo, The Wind+The Wave, Old Soul Society, Wheelhouse, Frogleg, Mark Joseph & American Soul, The Lower 5th, Pine Travelers, Overserved Gentlemen, Mike Droho & Compass Rose, Aitas, The Wells Division, Simpleton & Cityfolk, Intelescope, Alabaster, Tommy Bentz Band, Josh Harty, Future Stuff, Kari Arnett, The Mascot Theory, Blacker Brothers Band, Push & Turn, Madison Malone, Jake'O McCluskey, SheShe, Jessi Lynn, Kuna, Bandsaw Brothers, Galynne Goodwill, Paul Matushek, Keefe Klug, Shawndell Marks, Jay Matthes, Emerald Grove, Room Mates, Newport Jam, Fat & Tan, Eddie Danger, Burning Daylight, No Look Loners, The North Coast All-Stars, Raj Montage, Jack Evan Johnson, Teddy Davenport, The Hoot Owls, The Begowatts, Elated Sun, Dave Goodell & Jenny Abbott, Beaumont James, Sweet Delta Dawn, Dream, JosH Elliott, Gin Mill Hollow, Exposing Sheralee, Sam Osborne, Jason Moon, Kady Fox, Gary David & The Enthusiasts, Karen Wheelock, Kylar Kuzio, Mackenzie Moore


Thursday July 21st

The Deck Stage

5:00p-6:00p - Sam Osborne
6:15p-7:00p - Kylar Kuzio
7:15p-8:00p - Jack Evan Johnson
8:15p-9:15p - No Look Loners
9:30p-10:30p - Emerald Grove
11:00p-12:00a - Blacker Brothers Band

The Saloon Stage

12:00a-1:30a - Kady Fox & Friends

Friday July 22nd

The Rock Stage

2:00p-2:45p - SheShe
3:30p-4:15p - Tommy Bentz Band
5:00p-5:45p - Elated Sun
6:30p-7:45p - The Pine Travelers
8:30p-9:30p - Mark Joseph & American Soul
10:30p-12:00a - Frogleg

The Field Stage

2:45 - 3:30 - Gary David & The Enthusiasts
4:15 - 5 - Sweet Delta Dawn
5:45 - 6:30 - Newport Jam
7:45 - 8:30 - Alabaster
9:30 - 10:30 - Intelescope

The Deck Stage

3:30p-4:30p - Goodell / Abbott
5:00p-6:00p - Bandsaw Brothers
6:30p-7:30p - Raj Montage
8:00p-9:00p - Mike White & North Coast Allstars
9:30p-10:30p - Overserved Gentlemen

The Saloon Stage
Singer/Songwriter Showcase

4:00p-4:45p - Karen Wheelock
5:00p-5:45p - Beaumont James
6:00p-6:45p - Jason Moon
7:00p-8:00p - Jay Matthes

Late Night Get Down

12:15a-1:15a - Gin Mill Hollow
1:15a- 2:15a - Paul Matushek

Saturday July 23rd

The Rock Stage

12:00p-12:45p - Kari Arnett
1:15p-2:00p - Shawndell Marks
2:45p-3:45p - The Wells Division
4:30p-5:30p - The Lower 5th
6:00p-7:00p - The Wind + The Wave
8:00p-8:50p - Wheelhouse
9:00p-10:15p - Old Soul Society
10:30p-12a - Kaleo

The Field Stage

12:45p-1:15p - Jake’O McCluskey
2:00p-2:45p - Future Stuff
3:45p-4:30p - Keefe Klug
5:30p-6:00p - Room Mates
7:00p-8:00p - The Compass Rose

The Deck Stage

11:30a-12:15p - Josh Elliott
12:30p-1:30p - The Begowatts
2:00p-3:00p - Teddy Davenport
3:30p-4:30p -
5:00p-6:00p - Push & Turn
6:30p-7:30p - Aitas

The Saloon Stage
Singer/Songwriter Showcase

4:00p-4:45p -
5:00p-5:45p - Madison Malone
6:00p-7:00p - Jessi Lynn
7:00p-8:00p - Josh Harty

Late Night Get Down

12:30a-1:15a - Kuna
1:15a-2:15a - Simpleton & Cityfolk

Sunday Jul 24th

The Deck Stage

11:30a-12:00p - Mackenzie Moore
12:00p-12:45p - Dream
1:30p-2:30p - The Mascot Theory
3:30p-4:30p - Burning Daylight

The Saloon Stage

12:45p-1:30p - Eddie Danger
2:30p-3:30p - Galynne Goodwill
4:30p-5:30p - The Hoot Owls
5:45p-6:45p - Exposing SheraLee
7:00p-8:00p - Fat N’ Tan
8:00p - ??? - Ragged Roots Revivalists